Logan HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 1,515 Görüntülenme

Logan HD İzle

2017 yılında ABD film stüdyolarında çekilen IMDB puanı 8.1 olan Logan filmini Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 720p ve üstü görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
Film tam olarak bir devam filmidir. İzleyici, bu Wolverine filminde şaşırtıcı bir şekilde yaşlanmış ve artık gerçekten yorulmuş olan bir Wolverine ile karşılaşıyor. Hikaye, Wolverine’in Professor X ile birlikte Meksika’da saklanması ile başlangıç yapıyor. Bir mutant kötü güçler tarafından an ve an takip edilmektedir. Bu gerçekleşen olumsuz durum, Wolverine’in saklanmasının ani bir şekilde sona ermesine sebep olacaktır. Wolverine, genç bir kadına ait olan bir klonu Nathanial Essex isimli kötü amaçlı birinin önderliğinde hareket eden ve sadece kötülük peşinde olan bir ekipten korumak zorunda olduğunu hisseder. Bu filmde ünlü ve yetenekli oyuncu Hugh Jackman’ı son kez Wolverine karakterine hayat verirken izliyoruz.Close Türkçe Dublaj

Close Türkçe Altyazı

Fragman

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  2017 yılında ABD film stüdyolarında çekilen IMDB puanı 8.1 olan Logan filmini Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı 720p ve üstü görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
  Film tam olarak bir devam filmidir. İzleyici, bu Wolverine filminde şaşırtıcı bir şekilde yaşlanmış ve artık gerçekten yorulmuş olan bir Wolverine ile karşılaşıyor. Hikaye, Wolverine’in Professor X ile birlikte Meksika’da saklanması ile başlangıç yapıyor. Bir mutant kötü güçler tarafından an ve an takip edilmektedir. Bu gerçekleşen olumsuz durum, Wolverine’in saklanmasının ani bir şekilde sona ermesine sebep olacaktır. Wolverine, genç bir kadına ait olan bir klonu Nathanial Essex isimli kötü amaçlı birinin önderliğinde hareket eden ve sadece kötülük peşinde olan bir ekipten korumak zorunda olduğunu hisseder. Bu filmde ünlü ve yetenekli oyuncu Hugh Jackman’ı son kez Wolverine karakterine hayat verirken izliyoruz.

  Diğer Adları:

  Logan

  Yayın Tarihi:

  2017

  Senaryo:

  Michael Green

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?